Úvodní strana » O nás

O nás

Společnost Galleko s.r.o. je domácí firmou rodinného typu. Mezi zemědělci se pohybujeme od roku 2007 (Slovenská republika, Česká republika od roku 2013). Naše vlastní produktová řada Galleko® vznikla v roce 2012. Přípravky pomáhají zemědělcům zvyšovat produkci i její kvalitu. Zabýváme se vývojem, výrobou, distribucí a následným servisem produktů GALLEKO®.

Naše filosofie je nabízet svým zákazníkům kromě kvalitních produktů také celoroční profesionální servis a stavět své obchody na spokojenosti všech zúčastněných stran.

Proč jsme tady?

  1. Chceme pomoci zlepšit kvantitu a kvalitu dosahovaných výnosů
  2. Abychom zúročili společné dlouholeté praktické zkušenosti
  3. Řešíme požadavky zemědělců na zefektivňování vložených investic
  4. Pomáháme zemědělcům čelit nepřízním počasí

A zejména proto, že zemědělská výroba je dynamická oblast, které nás neustále nutí přizpůsobovat se mnohým faktorům, které se společně můžeme snažit více nebo méně ovlivňovat!

„JEDINÁ JISTOTA V ŽIVOTĚ  JE JISTOTA ZMĚNY.“ (L.Gallová)

Vážení pěstitelé, obchodní partneři, přátelé,

Naše značka Galleko® prošla a neustále prochází vývojem, který společně s námi určujete i Vy - naši partneři. V průběhu uplynulých let byly našimi přípravky ošetřeny statisíce hektarů zemědělských plodin na území Slovenské i České republiky. Galleko označujeme jako domácí, protože Česko a Slovensko jsou pro nás i dnes domácím prostředím. 

Částí naší mise od počátku existence bylo pokusit se změnit do té doby zaužívanou praxi ohledně přípravků tohoto typu. Filosofie aplikací podpůrných látek byla do určité doby zaměřená pouze na jednorázovou aplikaci do jedné plodiny. Ve většině případů byly stimulátory v zemědělství používány jako „záchrana“ porostů, které agronom potřebuje zachránit alespoň do průměrného výnosu  podniku. 

Naším hlavním cílem, náročným úkolem, bylo dostat do povědomí přípravky Galleko® jako produkty, které mají své místo v celé technologii pěstování jednotlivých plodin a nejen jako pomoc v případě, kdy nastane problém. Jakákoliv pomocná látka, stimulátor, či doplňková výživa, přinášející několikaprocentní nárůst produkce, má pro ekonomiku pěstovaných plodin význam. Situace, kdy naše přípravky pomáhají problémovým nebo poškozeným porostům “dotáhnout” výsledek alespoň do průměru, společně úspěšně řešíme už řadu sezon. Těší nás, že každoročně nám rovněž přibývá zemědělců, kteří si naše přípravky vyzkoušeli v různých plodinách a při tvorbě plánů aplikací naše technologie zařazují do plodin již celoplošně a automaticky, společně s přípravky na ochranu rostlin, či hnojivy.  

Značka Galleko je zúročením společného dlouholetého snažení a praktických zkušeností. Pozitivní a stabilní výsledky pokusů z výzkumu i provozů napříč republikami potvrzují správnost naší cesty. 

Jako společnosti nám rovněž záleží na tom, aby naše produkty byly k životnímu prostředí co nejšetrnější. Proto k výrobě používáme jen kvalitní suroviny z různých koutů Evropy i světa, které pečlivě vybíráme, protože mají přímý vliv na kvalitu, kterou Vám přinášíme. Dva z našich přípravků (Smáčedlo a Arider) jsou schváleny i pro používaní v ekologickém zemědělství. Význam kvality přípravků je o to cennější, že se jedná o produkty, které můžeme označit jako ”domácí výrobek”. Chceme Vám i nadále pomáhat zlepšovat Vaše výnosy a v maximální míře čelit nepřízním počasí. Těšíme se na setkání na Vašich porostech!

Galleko – s námi vpřed a daleko!

PhDr. Lenka Gallová
ředitelka společnosti

Pole označená * jsou povinná.